شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده از محصولات و خدمات زنمود موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت زنمود و از پروفایل ، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط زنمود به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات زنمود است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین زنمود از سوی کاربر است.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در زنمود در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در زنمود به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. زنمود پس از دریافت کالا از فروشنده، در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که مشکلی در محصول وجود داشته باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای زنمود محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند. کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای زنمود محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی زنمود با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

ثبت کالا در زنمود

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار کالاها، زنمود ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان مشخصات کالای شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین زنمود مجاز است هرگونه پیام، کالا و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید. چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، زنمود سریعا اقدام به حذف صفحه می‌نماید.

در قسمت زنانه و بچگانه به جز لباس، كيف ، كفش و اكسسواري هيچ كالاي ديگر نميتوانيد اضافه كنيد

كالايي كه از طرف اديتور زنمود مناسب ديده نشده و رد شده دوباره اضافه شود حساب كاربري شما بسته خواهد شد

كارشناس بازرسي زنمود

در صورت تاييد دكمه بازرسي كالا و پرداخت هزينه زنمود مسئوليت عودت و يا خسارت جنس را ميپذيرد در صورت مبادله مستقيم با فروشنده زنمود جز هزينه پرداخت شده مسئوليتي در قبال كالا ندارد

سوء استفاده از تخفيفات

ايجاد حساب كاربري متعدد جهت استفاده از تخفيفات كمدها منجر به بسته شدن حساب كاربري خواهد بود